Personal

Välkommen att kontakta oss!

De flesta av våra medarbetare har yrkeserfarenhet från restaurangbranschen. De flesta har arbetat i kök, servis eller bar och ett flertal har drivit egen krog. De har stor insikt i hur din verksamhet fungerar och vet vad som krävs av dem för att underlätta ditt arbete så mycket som möjligt.

Vill ni komma i kontakt med oss för beställningar, frågor eller övriga ärenden är ni välkomna att kontakta vår innesäljavdelning, din personliga säljare eller någon av oss andra på företaget som gärna hjälper er. 

Telefon: 08 - 506 975 00 E-post: info@snacksbolaget.se

 

 


 

Innesälj

   
   

Cissi Strand

Tel: 070-4167904

   

Erik Johansson

Tel: 070-416 79 13

 

 

 

 
     

Sandra Österholm

Tel: 0735 18 75 06

Utesälj/Säljare

   
   

Magnus Linderoth

Tel: 070-416 75 09

E-post: magnus.l@snacksbolaget.se

   

Peder Henriksson

Tel: 070-416 79 07

E-post: peder.h@snacksbolaget.se

 

 

 

 

Texas Schmidt

Tel: 070 - 416 75 14

E-post: texas@snacksbolaget.se

 

Utesälj/Key Account

   
   

Stefan Malm

Tel: 070-416 75 12

   

Emelie Hagberg Sager

 

Tel: 070-416 75 06

E-post: emelie@snacksbolaget.se

 

 

 
   

Calle Borg

 

Partner

Tel: 070-416 75 04

E-post: calle.b@snacksbolaget.se

 

   

Lotta Gelin

 

Maskin/Utrustningsspecialist

Tel: 073-518 75 02

 

Försäljningschef/Partner

   
   

Johan Wallström

Försäljningschef/Partner

Tel: 073-518 75 01

E-post: johan.w@snacksbolaget.se

Marknadschef

   
     

Anki Eckerman

Marknadschef

Tel: 070-416 75 03

E-post: anki@snacksbolaget.se

 

 Inköp

   
     

Victor Florbrant

Inköpschef/Partner

Tel: 070-416 75 08

E-post: victor.f@snacksbolaget.se

     

Sonja Lindell

Inköp

Tel: 070-416 79 06

E-post: sonja.l@snacksbolaget.se

     

Michael Törnquist

Inköp

Tel: 070-416 79 10

E-post:  micke@snacksbolaget.se

     

Johan Sporre

Avtalsansvarig

Tel: 070-416 75 11

E-post: johan.s@snacksbolaget.se

 

 IT/Administration

   
     

Andreas Hjerpe

Administration/IT

Tel:  070-416 75 02

E-post: andreas@snacksbolaget.se

 

Ekonomi

   
     

Ingrid Larsson

Ekonomichef

Tel: 070-640 90 50

E-post: ingrid.l@snacksbolaget.se

     

Carolin Hult

Ekonomiassistent

Tel: 070-416 75 13
E-post: carolin@snacksbolaget.se

Distribution/Logistik

   
     
     

Johan Noreen

Logistikchef

Tel: 070-416 75 01

E-post: Johan.n@snacksbolaget.se

     

Jimmie Brandelius

Driftsledare logisitik

Tel: 0735-187505

E-post:  jimmie.b@snacksbolaget.se

     

Tuomo Tolppi

Logistik

     

Serik Zhumanov

Logistik

     

Murat Gürbüz

Logistik

     

 

 VD

   
     

Martin Herrström

VD

Tel: 070-416 75 00

E-post:  martin@snacksbolaget.se